Analiza cen i pokrycia - wrzesień 2026
PitchBook cena 2026: Co kosztuje kontrakt za 12-124 tys. dolarów
Brak opublikowanego cennika, brak opcji miesięcznej i rozrzut 12-124 tys. dolarów rocznie. Oto czego naprawdę dotyczy ten kontrakt.
Summary
Ceny PitchBook wahają się od około 12 tys. USD rocznie za pojedyncze stanowisko do ponad 124 tys. USD dla kontraktów enterprise wieloużytkownikowych, ze średnią 30 tys. USD wśród 114 zweryfikowanych transakcji kupujących. Brak opcji miesięcznej i brak opublikowanego cennika: każda oferta jest negocjowana indywidualnie. Pokrycie danych (4,5 mln firm, 525 tys. inwestorów) i weryfikacja manualna to rzeczywiste przewagi nad Crunchbase Pro za 150 USD/miesiąc, ale ocena 1,7/5 na Trustpilocie wskazuje na rzeczywiste problemy z wyjściem z umowy.
PitchBook to terminal danych rynku prywatnego obejmujący 4,5 mln firm i 525 tys. inwestorów, sprzedawany na warunkach rocznych kontraktów negocjowanych indywidualnie ze średnią 30 tys. dolarów w oparciu o 114 zweryfikowanych transakcji (zakres: 12 tys. USD za jednoosobowy dostęp do 124 tys. USD+ dla enterprise). Werdykt: ręcznie weryfikowane dane uzasadniają cenę dla zespołów VC/PE prowadzących regularne due diligence, ale samodzielny operator lub założyciel na etapie pre-seed płaci 16 razy więcej niż Crunchbase Pro za pokrycie, które w dużej mierze się pokrywa na etapie seed.
- Pokrycie danych i weryfikacja
- 8.7/10
- Przejrzystość cen
- 3.2/10
- Dopasowanie do zespołów VC/PE
- 8.4/10
- Dopasowanie do operatorów solo
- 3.5/10
- 4,5 mln firm i 525 tys. inwestorów, ręcznie weryfikowanych przez zespół badawczy liczący 1,8 tys. analityków
- Wtyczka Excel i dostęp do API pozwalają pobierać dane bezpośrednio do modeli IC memo bez ręcznego przepisywania
- Status Top Rated na TrustRadius: 8,7/10 wśród 173 recenzji, najsilniejszy w przepływach due diligence
- Brak opublikowanej ceny: każda oferta wymaga rozmowy sprzedażowej, a stawki różnią się w zależności od negocjacji
- Tylko kontrakty roczne, bez opcji miesięcznej, bez samoobsługowego poziomu poniżej modelu sprzedaży enterprise
- Trustpilot ocenia to na 1,7/5 wśród 23 recenzji, prawie całkowicie w kwestii wyjścia z umowy i tarcia w rozliczeniach
Wymagana prezentacja sprzedażowa, brak samodzielnego testu lub opublikowanego cennika.
Jak ten audyt został opracowany
- Tested for
- 13 days
- Plan paid
- Nic nie zakupiono: PitchBook nie ma samoobsługowego poziomu, tylko roczne kontrakty negocjowane indywidualnie od około 12 tys. dolarów za stanowisko
- Version tested
- Publiczna strona marketingowa, ścieżka konwersji cenowej i dokumentacja pokrycia opublikowana we wrześniu 2026
- Prompts run
- 6
- Test period
- 2026-08-20 → 2026-09-02
Nie kupiliśmy subskrypcji PitchBook do tego przeglądu. W cenie 12-124 tys. dolarów rocznie, sprzedawanej wyłącznie poprzez roczny kontrakt negocjowany indywidualnie bez samoobsługowego punktu wejścia, to nie jest zakup, który stać na budżet pojedynczego artykułu przeglądu, a udawanie inaczej byłoby tym rodzajem sfabrykowanej metodologii, dla której istnieją zasady redakcyjne tej witryny.
Zamiast tego jest to strukturyzowany audyt biurkowy obejmujący sześć kategorii. Pobraliśmy dokumentację pokrycia i ścieżkę konwersji cenową PitchBook bezpośrednio z pitchbook.com. Skrosowaliśmy ceny kontraktów wobec danych z agregatów danych o zamówieniach obejmujących 114 zweryfikowanych transakcji kupujących (Vendr, Costbench). Zagregowaliśmy 471 recenzji stron trzecich na czterech niezależnych platformach: G2 (254 recenzje), TrustRadius (173), Capterra (21) i Trustpilot (23). Poddaliśmy benchmarkingowi ceny list i twierdzenia dotyczące pokrycia czterech platform, które są najbardziej bezpośrednio porównywalne z PitchBook: Crunchbase, CB Insights, Tracxn i Dealroom, używając opublikowanych stron cenowych każdego dostawcy i niezależnych badań porównawczych.
Okno badawcze: od 20 sierpnia do 2 września 2026. Każda kwota w dolarach, ocena i liczba recenzji w tym tekście są datowane na to okno i cytowane ze źródła platformy.
Czy powinieneś podpisać umowę PitchBook?
YES if you...
- Zespoły VC lub PE provadzące due diligence na 10+ aktywnych dealach na kwartał, gdzie ręcznie weryfikowane dane przeważają nad ceną
- Zespoły corporate dev, które potrzebują danych kontaktowych inwestorów i funduszy, a nie tylko profili firm, dla źródeł M&A
- Firmy już budżetujące 20 tys.+ dolarów rocznie na jeden terminal danych i porównujące PitchBook z CB Insights lub Dealroom
- Analitycy, którzy potrzebują wtyczki Excel lub API do pobierania aktualne comps do modeli IC memo bez ręcznego przepisywania
NO if you...
- Samodzielni założyciele lub operatorzy na etapie pre-seed śledzący swoją konkurencyjną pozycję (Crunchbase Pro obejmuje to za około 6% ceny)
- Zespoły poniżej 3 stanowisk, które nie mogą ponieść 12-20 tys. dolarów minimalnego kontraktu dla jednego użytkownika
- Każdy oczekujący rozliczeń miesięcznych lub samoobsługowych: PitchBook sprzedaje tylko kontrakty roczne negocjowane indywidualnie
- Analitycy potrzebujący świeżości danych w tym samym dniu: 24% recenzentów TrustRadius wymienia nieaktualne wpisy, zwłaszcza dla mniejszych firm
Co naprawdę kosztują kontrakty PitchBook
PitchBook nie publikuje cennika. Te zakresy pochodzą z 114 zweryfikowanych transakcji kupujących zagregowanych przez agregatory danych o zamówieniach Vendr i Costbench, a nie ze strony PitchBook.
1 stanowisko
Pojedyncza licencja dla nazwanego użytkownika, tylko kontrakt roczny
- Pełny dostęp do platformy pod jednym nazwanym użytkownikiem
- Brak opcji rozliczenia miesięcznego na jakiejkolwiek liczbie stanowisk
- Moduły dodatkowe (API, wtyczka Excel) są zazwyczaj kwotowane oddzielnie
3 stanowiska (zespół)
Najczęstszy rozmiar umowy w danych zgłoszonych przez kupujących
- Współdzielony dostęp zespołu dealowego na 3 nazwanych użytkowników
- Typowy punkt wejścia dla zespołów VC/PE do diligence
- Zobowiązania na 2-3 lata raportują rabaty 15-30% w porównaniu do warunków jednorocznych
Enterprise
Kontrakty wielostanowiskowe plus dodatkowe moduły danych
- Mediana wartości kontraktu rocznego na 114 zweryfikowanych transakcjach: $30,000
- Dodaje dane LP/fundu, dostęp do API i dodatkowych nazwanych użytkowników
- Wycena za negocjacją: żaden dwaj kontrakty enterprise w próbie się nie pokrywały
Analiza ROI: Przy medianie 30 tys. dolarów na 3-osobowym zespole dealowym, to około 833 dolarów/stanowisko/miesiąc, wobec 150 dolarów/miesiąc za Crunchbase Pro plus LinkedIn Sales Navigator obejmujący podobny grunt odkrywania firm. Luka pencils out tylko raz, gdy ręcznie weryfikowane dane zmieniają rzeczywistą decyzję dealową, nie jako wygoda badawcza.
Ukryte koszty i pułapki
- Tylko kontrakty roczne: brak planu miesięcznego i brak opublikowanego samoobsługowego poziomu na żadnej cenie
- Zobowiązania wieloletnie (2-3 lata) są często wymagane, aby odblokować rabaty 15-30%, które zgłaszają kupujący
- Wtyczka Excel, dostęp do API i dodatkowi użytkownicy są często kwotowani jako oddzielne pozycje
Co audyt mierzył
Oryginalne skrosowanie odnośności, a nie własne roszczenia marketingowe PitchBook.
- Mediana rocznej wartości umowy
- $30,000 /rok na 114 zweryfikowanych transakcjach kupujących, dane z Vendr + Costbench
- Zakres cen kontraktu
- $12,000-$124,000 /rok od podłogi jednoosobowego do sufitu enterprise wielostanowiskowego, ten sam dataset
- Pokrycie firm i inwestorów
- 4,5 mln firm / 525 tys. inwestorów opublikowana dokumentacja pokrycia PitchBook, wrzesień 2026
- Ocena G2
- 4.5 /5 (254 recenzje) 73% pięciogwiazdkowych; użytkownicy wymienią kompleksowe dane i czyste filtrowanie
- Wynik TrustRadius
- 8.7 /10 (173 recenzje) Top Rated; 41% recenzentów wymienia w szczególności użycie VC/M&A due diligence
- Ocena Trustpilot
- 1.7 /5 (23 recenzje) oceniane jako "Złe"; skargi skupiają się na wyjściu z umowy i responsywności rozliczeń
- Luka cenowa vs. Crunchbase Pro
- ~16x mediana 30 tys. vs. ~1,8 tys./rok za Crunchbase Pro + LinkedIn Sales Navigator
Poprosiłem o listę cen dla pojedynczego stanowiska analityka VC za pośrednictwem publicznej strony cenowej PitchBook i czatu na żywo.
Skrosowałem opublikowane twierdzenia dotyczące pokrycia PitchBook wobec tego samego zestawu firm w bezpłatnym poziomie Crunchbase i tekstu recenzji TrustRadius.
Plusy i minusy
Pros
- Pokrycie weryfikowane ręcznie na dużą skalę 4,5 mln firm i 525 tys. inwestorów, sprawdzonych przez biuro badawcze liczące 1,8 tys. osób zamiast samego crowdsourcingu. To jest to, co 41% recenzentów TrustRadius wymienia jako powód, dla którego utrzymują umowę do przeszukiwania VC/M&A.
- Wtyczka Excel i API usuwają etap ręczny Zespoły dealowe pobierają aktualne comps bezpośrednio do modeli IC memo zamiast przepisywać dane z karty przeglądarki, przyspieszenie przepływu pracy, które recenzenci konsekwentnie przypisują zarówno na G2 jak i TrustRadius.
- Najgłębsze dane LP i po stronie fundu spośród porównywanych platform Pokrycie rozciąga się na 125 tys. funduszy i relacji partnerów komplementarnych, grunt, który Crunchbase i Tracxn nie obejmują z tą samą głębią.
- Kontrakty wieloletnie zgłaszają rzeczywiste rabaty Kupujący w próbie 114 transakcji, którzy podpisali terminy 2-3 letnie, zgłaszają 15-30% niższą rzeczywistą roczną cenę niż kontrakty jednoroczne.
Cons
- Brak opublikowanej ceny nigdzie w ścieżce konwersji Każda oferta wymaga rozmowy sprzedażowej, a zakres 12-124 tys. dolarów, który znaleźliśmy, oznacza, że dwaj kupujący o podobnych potrzebach mogą wylądować na bardzo różnych liczbach w zależności od negocjacji, a nie użycia.
- Trustpilot ocenia to 1,7 z 5 wśród 23 recenzji Prawie całkowicie z powodu wyjścia z umowy i responsywności rozliczeń, a nie samych danych; ostry kontrast z ocenami 4,5/5 na G2 i 8,7/10 na TrustRadius, które skłaniają się ku aktywnym użytkownikom oceniającym produkt zamiast procesu sprzedaży.
- Brak opcji miesięcznej ani samoobsługowego poziomu na żadnej cenie Tylko kontrakty roczne. Nie ma możliwości samodzielnego testowania platformy na własną kartę w taki sposób, jak można to zrobić z opublikowanymi planami miesięcznymi Crunchbase Pro.
- Zapaść danych na mniejszych firmach, zdaniem recenzentów 24% recenzentów TrustRadius wymienia w szczególności nieaktualne wpisy lub drobne niedokładności dla mniejszych firm, a także szczegóły kontaktowe kierowników łagą rzeczywistością.
Ostateczny werdykt
Cena PitchBook jest nieprzejrzysta z projektu, i ta nieprzejrzystość sama w sobie jest najbardziej przydatnym punktem danych w tym przeglądzie: platforma, która nie opublikuje cennika, mówi ci, że sprzedaje instytucjom z zespołami zamówień, a nie indywidualnym kupującym porównującym plany na stronie cenowej. Mediana kontraktu 30 tys. dolarów, pochodząca z 114 zweryfikowanych transakcji, kupuje ręcznie weryfikowane pokrycie na 4,5 mln firm i 525 tys. inwestorów, a zespoły dealowe prowadzące regularne due diligence oceniają to odpowiednio: 4,5/5 na G2, 8,7/10 na TrustRadius.
Ocena Trustpilot 1,7/5 mówi inną, węższą historię: skupioną na wyjściu z umowy i tarciu w rozliczeniach, a nie samych danych. Czytaj obie oceny jako mierzące różne rzeczy, a nie zaprzeczające sobie nawzajem.
Dla zespołu VC lub PE dealowego już budżetującego pięciocyfrowe wydatki na terminal danych, PitchBook jest rozsądnym, dobrze weryfikowanym wyborem wobec CB Insights lub Dealroom. Dla samodzielnego operatora czy założyciela na etapie pre-seed, luka 16-krotnej ceny wobec Crunchbase Pro nie jest uzasadniona pokryciem, które w dużej mierze się pokrywa na tym etapie. Rekomendowane dla: instytucjonalnych zespołów dealowych z regularnym wolumenem due diligence. Nie rekomendowane dla: każdego, którego budżet nie przekracza pięciocyfrowych wydatków rocznie.
- Pokrycie danych i weryfikacja 8.7/10 4,5 mln firm, biuro badawcze 1,8 tys. osób
- Przejrzystość cen 3.2/10 Brak cennika, negocjowane tylko przez sprzedaż
- Dopasowanie do zespołów VC/PE 8.4/10 Najsilniejszy segment recenzentów na TrustRadius
- Dopasowanie do operatorów solo 3.5/10 16x Crunchbase Pro za pokrywające się dane etapu seed
- Doświadczenie obsługi klienta 5.1/10 Podzielone: silne na TrustRadius, słabe na doświadczeniu wyjścia Trustpilot
Częste pytania
Ile naprawdę PitchBook kosztuje rocznie?
Czy PitchBook oferuje bezpłatny okres próbny?
Czy PitchBook jest tańszy niż CB Insights?
Jak ceny PitchBook porównują się do Crunchbase Pro?
Co obejmuje mediana umowy PitchBook za 30 tys. USD rocznie?
Czy PitchBook jest warte grosza dla samodzielnego założyciela lub małego funduszu?
Czy możesz negocjować cenę PitchBook?
Co mówią rzeczywiste recenzje klientów PitchBook?
Update log
- Publikacja początkowa: strukturyzowany audyt cen i pokrycia zbudowany na podstawie publicznych ujawnień PitchBook, danych zamówień obejmujących 114 zweryfikowane umowy i 471 zagregowanych recenzji na G2, Captera, TrustRadius i Trustpilot.